• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oficjalne Oświadczenie w sprawie Północnej i Południowej Ardemii
#1
Witam. Zostałem dziś zmuszony do podjęcia radykalnych kroków. Jako przywódca Ardemskiego Ludu Uciśnionego, będę walczył do końca, by ziemie nie były w posiadaniu wroga! Chciałem to zrobić dyplomatycznie, ale jak widać Tarcyzjeb jest tępą kurwą imperialistyczną, tak i ja też dłuższy nie zostanę. Nie planowałem reaktywacji państwa Ardemii, chciałem by cała została w formie OBPP pod kontrolą bezpieczeństwa danego państwa, którego ze wzgląd na szacunek tego państwa, nie będę wymieniał który to jest. Dążenia już są przygotowane, dlatego pozostało mi ostatni krok przed czerwonym alarmem.


WYPOWIADAM ULTIMATUM PÓŁŻYWEJ REPUBLICE LUDOWEJ MAGNIFIKATU I ŻĄDAM W CIĄGU 24 GODZIN ZWROTU PÓŁNOCNYCH ZIEM WYSPY ARDEMII. JEŚLI DO TEGO CZASU NIE ZRZEKNIECIE SIĘ ZIEM, WYPOWIADAM WOJNĘ NA SKALI CAŁEJ WYSPY I BĘDZIEMY WALCZYĆ DO OSTATNIEGO ŻOŁNIERZA! TAK NAM POMÓŻ WIELKA I SZLACHETNA ARDEMIO!
#2
A jakie macie armie towarzyszu?
Adam Aleksander II
Perzys iksis nāmorghūlilaros
#3
Wiem że dane mogą być bardzo stare, ale za czasów Republiki Ardemii z czasów 2017-2018, mieliśmy parę jednostek lądowych. Jako że nie pamiętam czy mieliśmy też flotę i siły powietrzne, to nie będzie ich, chyba że znalazłbym gdzieś informacje o tym. Będą to głównie wojska z Wolnej Południowej Ardemii. Natomiast na północnej jej części działać będzie masa partyzantów, których Południowcy będą wspierać, jak tylko mogą. Co do zaś dalszych informacji, to będę na bieżąco informował.
#4
To te jednostki Ardemii znajdują się pod kontrolą Magnifikatu. Tak poza tym nie widzę, jak już wiele razy wspominałem, sensu w pozyskiwaniu nowych pikseli po nic. Nic się Ardemczykom nie dzieje, Magnificat nie robi niczego złego. Teraz zobaczyłem też wyczarowanie 150 tysięcy ludzi w jeden dzień. Było śmiesznie, jest żałośnie.
Adam Aleksander II
Perzys iksis nāmorghūlilaros
#5
Południowym nic się nie dzieje, tu się zgodzę. Ale północni są pod kontrolą Magnifikatu. Zacznijmy wgl od tego że Magnifikat nie ma wgl jednostek, a nie że jednostki Ardemii są pod kontrolą Magnifikatu. Co do pozyskywania nowych pikseli-ja nie zamierzam zdobywać jakichkolwiek pikselii na Nordacie. Ja chcę tylko odzyskać całą Ardemie, a inne terytoria mnie nie obchodzą, ponieważ no nie należały do Ardemii, więc no mnie tylko wyspa interesuję i nic poza nią. I to nie jest wyczarowane 150 tys. ludzi w 1 dzień, ponieważ ci ludzie przypominam działali w Republice Ardemii z 2017-2018 roku.

Mnie też wiele postaw śmieszy, jakby chociaż to że jako jedyny rywal nie umiesz do mnie napisać w sprawie statków, a poprzedni moi rywale dość szybko ze mną zagrali, a teraz biedny @Alfred Fabian musi czekać na nas.
#6
(27 Sie 2022, 15:18:40)Leszek Ebe-Grüner napisał(a):  Ale północni są pod kontrolą Magnifikatu.
Zacznijmy wgl od tego że Magnifikat nie ma wgl jednostek, a nie że jednostki Ardemii są pod kontrolą Magnifikatu.
I to nie jest wyczarowane 150 tys. ludzi w 1 dzień, ponieważ ci ludzie przypominam działali w Republice Ardemii z 2017-2018 roku.

Mnie też wiele postaw śmieszy, jakby chociaż to że jako jedyny rywal nie umiesz do mnie napisać w sprawie statków, a poprzedni moi rywale dość szybko ze mną zagrali, a teraz biedny @Alfred Fabian musi czekać na nas.

1. I co w związku z tym?
2. Skąd ta informacja? Jeżeli terytoria Ardemii znajdowały się pod zarządem Operara, to ichniejsza armia też
3. Owszem i jest. Nikt nigdzie o nich nie wspominał o nich, więc postanowienie, że w jednym dniu nagle 150 000 osób się znalazło jest po prostu meh
4. Nie spinaj się, też mogłeś napisać a ja akurat w ostatnich dniach robiłem ważniejsze rzeczy xd
Adam Aleksander II
Perzys iksis nāmorghūlilaros
#7
1. [*]
2. [*]
3. [*]
4.Jakoś np.Isabela też ma dużo obowiązków, a jednak znalazła czas by ze mną zagrać! Ciekawe co nie? No właśnie XD I nie mam o co się spinać, najwyżej będzie remis, ale póki do mnie na priv discorda nie napiszesz kiedy gramy, to ja nie będę specjalnie do księciunia pisał.
#8
Dobra merytoryczna rozmowa, prawie na poziomie z Andrzejem.

Wiesz, że są różne rodzaje obowiązków i form spędzania wolnego czasu? Fakt, że jestem na dc czy nawet na forum, nie oznacza, że mam czas.

Nie jestem księciem :<
Adam Aleksander II
Perzys iksis nāmorghūlilaros
#9
Ogłaszam odwołanie Ultimatum dotyczącego LRM
#10
Wpiszmy to na micropedię i nazwijmy jakoś np. "ośmiogodzinna Ardemia"
Adam Aleksander II
Perzys iksis nāmorghūlilaros


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości