• Witamy na forum Winkulii!
  • Życzymy miłego pobytu :)
  • Wszelkie problemy z forum proszę zgłaszać administracji
  • Trwają prace na forum!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tytuł: Voog Winkuliersdeg [Nowe artykuły vol. 2.]
Pewnie zaglądasz codziennie i ignorujesz posty, które ciebie nie dotyczą. Odkąd wróciłem, to były tylko 3 sytuacje z tobą związane wspomniane, w tym jedna jak się bez powodu przywaliłeś, że my coś z Budzimiratem ustawiamy, bo inaczej się nie umiemy bawić.
Adam Aleksander II
Perzys iksis nāmorghūlilaros

Odpowiedz
Serio.. teraz w innym miejscu się kłócicie? Może zrobić Wam wątek osobny na te głupie wypociny..

Odpowiedz
Waksman to źródło całego zła tego kontynentu
Vinēva jē Rēpuбљikanskē!
(-) Aleksander Novak

Odpowiedz
(08 May 2022, 15:41)Fatima Marcjan-Chojnacka napisał(a): Serio.. teraz w innym miejscu się kłócicie? Może zrobić Wam wątek osobny na te głupie wypociny..

Proszę podać link do specjalnego wątku przeznaczonego na wypociny. Zbieramy wszystko w całość.

Odpowiedz
Szanowni Państwo,

pragnę przedstawić ten oto skromny felieton, który popełniłem na łamach Voog Winkuliersdeg;

Odpowiedz
Jak zawsze kolejny dobry artykuł. Bardzo dobre podsumowanie ostatnich miesięcy. Możemy być szczerze dumni z panowania JKM. Mam nadzieję, że Winkulia jeszcze przez wiele miesięcy będzie iść w tą dobrą stronę i następca JKM (oby długo nam panował!) będzie kontynuował jego działania. Szkoda było by wszystko zaprzepaścić, co teraz zbudowaliśmy. Dziękuję za artykuł.

Odpowiedz
Takiej właśnie prasy zdecydowanie potrzeba nam więcej. Szanuję bardzo i wierzę, że jeszcze będę długo na tronie winkulijskim siedział. Jestem pewny, że to jeszcze nie koniec pozytywnych "niespodzianek", jak również mam nadzieję, że tych negatywnych będzie jak najmniej.
[Obrazek: 99527777916551826.png]

Odpowiedz
JKM Alfred jest najlepszym władcą jaki mógł trafić się Winkulii. Nie boję się tego stwierdzenia bo wiem co dla nas zrobił. Jeśli popatrzymy nie tylko na obecne rządy ale podsumujemy cały okres jego panowania to zauważymy jaki impuls dawał naszemu krajowi. Mimo że czasami uciekał w dziwny sposób i działał pod wpływem chwili, to zawsze wnosił coś ekstra. Dzięki niemu mamy jakieś systemy gospodarcze i bankowe, międzynarodowe inicjatywy z prawdziwego zdarzenia, otwartą i prowadzoną na wysokim poziomie politykę zagraniczną. Jedynym mankamentem jest właśnie ta impulsywność, szybkie zniechęcenie się i być może czasem brak dystansu. Winkulia bez Alfeda to jak zamknięta klatka z której nie da się wyjść na świat. Dzięki jego charyzmie i otwartości możemy się pochwalić relacjami z Lumerią, o ile się nie mylę to jako pierwsi nawiązaliśmy z nimi stosunki dyplomatyczne, i statusem który pozwala nam na budowanie międzynarodowych inicjatyw. Czy taki sukces osiągnęlibyśmy przy innym władcy? Śmiem wątpić. Trochę boję się co będzie gdy JKM Alfred zakończy swoje panowanie. Być może znowu zaniedbamy współtwórcę z mikroświatem i skupimy się na sobie.
(-) Artur Kardacz von Hohenburg

Minister Stanu i Marszałek Królewskich Sił Zbrojnych
Prezydent Albionu

Odpowiedz
Cytat:Dzięki jego charyzmie i otwartości możemy się pochwalić relacjami z Lumerią, o ile się nie mylę to jako pierwsi nawiązaliśmy z nimi stosunki dyplomatyczne

Jeżeli się nie mylę, jako drudzy, chwilę przed Nami była Sarmacja, która zresztą była priorytetem również lumeryjskiej polityki zagranicznej Big Grin
[Obrazek: 99527777916551826.png]

Odpowiedz
Tak, Sarmacja była pierwsza ;p

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości